Merakla beklenen Matrix 4’ün vizyon tarihi açıklandı. Lana Wachowski’nin yazıp…

Merakla beklenen Matrix 4’ün vizyon tarihi açıklandı. Lana Wachowski’nin yazıp yönettiği, Başrollerinde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un yer aldığı yeni Matrix filmi 21 Mayıs 2021’de vizyona girecek.

Birkaç ay öncesine kadar, sadece bir söylenti olan yeni Matrix filmi hızla şekillenmeye devam ediyor. Lana Wachowski’ninyazıp yönettiği ve Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’uNeo ve Trinity olarak geri döndürecek olan filmin oyuncu kadrosu büyük ölçüde şekillenmiş, filmin çıkış tarihi ise ortaya çıkmıştır. Matrix 4,21 Mayıs 2021’de gösterime girecek ve duyurulduğu anda en merakla beklenen filmler listesine girecek.

Warner Bros.’un merakla beklenen film için bu vizyon tarihini seçmesi gişede çok ilginç bir yarışma beklediğimizi gösteriyor. Aynı hafta vizyona giren bir diğer film de Keanu Reeves’in başrolünde oynadığı John Wick 4 olacak. John Wick çıkış tarihi: Bölüm 4bu son duyuru aşağıdaki değişmez, iki Keanu Reeves filmleri gişe de karşı karşıya gelecek.

Yeni Matrix filminde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un yanı sıra Watchmen’daki rolüyle ün kazanan Yahya Abdul-Mateen II, En çok Nasıl Annemle Tanıştım Barney Stinson olarak biliniyor, serinin en ünlü ikinci filmi. ve 3. Jada Pinkett Smith, Niobe,Jessica Henwick,Iron Fist, Jonathan Groff, Mindhunter için adını yaptı ve Toby Onwumere, daha önce Sense8 Lana Wachowski ile çalıştı ile giriş yaptı hayat verdi.

Hevesle Beklenen Matrix 4 21 Mayıs 2021 tarihinde çıkacak

Şu anda yeni isimlerin dizide hangi rollerde görüneceği belirsizliğini koruyor. Ancak, Yahya Abdul-Mateen II’nin Morpheus’un gençliğini hayata getirebileceği konuşuluyor. Öte yandan Neil Patrick Harris’in filmin kötü adamını oynadığı iddia ediliyor.

Lana Wachowski’nin Senaryosu hakkında bilinenler, David Mitchell ve Bulut Atlas’ın yazarı Aleksander Hemon tarafından yazılmış, çok sınırlıdır. Ancak çekimlerin başlamasıyla daha fazla ayrıntının gün ışığına çıkması bekleniyor.

Vizyon çıkış tarihi ile, bir adım daha yakın bir gerçeklik haline yeni Matrix film ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Kaynak: