Fantastic Beasts ve Nerede Onları 3, Warner Bros nihayet onaylanan…

Fantastic Beasts ve Nerede Onları 3, Warner Bros nihayet onaylanan bulmak için filme, Brezilya’da önümüzdeki yıl başlayacak. İkinci filmde küçük bir rol oynayan Jessica Williams, izlenecek üçüncü film oldu. filmde çok daha önemli bir rol oynayacaktır.

Harry Potter’ın büyülü evrenine sinemaseverleri götüren Fantastik Canavarlar serisi, üçüncü filmle ekrandaki yolculuğuna devam edecek.

Her ne kadar Harry Potter kitaplarında anlatılan büyücülük dünyasının tarihine izleyicileri götüren ve bu dünyanın farklı köşelerine ışık tutan Fantastic Beasts serisi büyük umutlarla başlasa da, geçen yıl piyasaya sürülen Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald’ın beklentilerin altında kaldığı ve serinin geleceğini tehlikeye attığı gerçeği. Warner Bros. serinin yaklaşan filmlerini yeniden planlamak için ara vermeye karar verirken, üçüncü filmin çekimleri ertelendi. Tüm bunlardan sonra, Fantastic Beasts serisi nin nasıl devam edeceğini merak ediyorsun, ama sonunda Warner Bros’tan beklenen duyuru.

Warner Bros. sonunda Fantastic Beasts ve Where to Find Them 3’eresmi onay vermesiyle film hazırlıkları hız kazandı. Böylece filmle ilgili ilginç detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Fantastic Beasts and Where to Find Them 3 12 Kasım 2021’de vizyona girecek

İlk olarak çekimlerin gelecek yılın ilkbaharında Brezilya’da başlayacağı duyuruldu. İlk filmi New York’ta ve ikinci filmi, Paris’te geçen Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filmi Rio de Janeiro’ya taşınacak. Çekimlerin başlamasıyla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşılmadı, oyuncu kadrosunda yer alan Dan Fogler’ın son açıklamaları çekimlerin Şubat ayında başlayacağını gösteriyor.

Eddie Redmayne,Newt Scamander oynar, serinin ana kahramanı, Jude Law, Albus Dumbledore gençliğine hayat verdi, ve Johnny Depp, Grindelwald oynar, serinin gerçek kötü adam, üçüncü filmde rollerini tekraredecektir. Üçüncü filmin geri kalanı Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol ve Ezra Miller olacak. Zoë Kravitz, son zamanlarda yeni Catwoman olarak seçildi, ayrıca üçüncü filmde yıldız bekleniyor.

Üçüncü filmdeki en büyük değişikliklerden biri hikayenin merkezindeki karakterler hakkında olacak. Jessica Williams,Fantastic Beasts küçük bir rol ortaya çıktı: Grindelwald Suçları , üçüncü filmde çok daha büyük bir role sahip olacak. Williams, Jessica James the Incredible ile ilk kez sahneye çıktı, Grindelwald Suçları’nda Ilvermorny Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda öğretmen olan Profesör Eulalie “Lally” Hicks’e hayat verdi.

Fantastic Beasts and Where to Find Them 3′ ün yönetmenliğini, serinin ilk iki filmini yöneten David Yates yapacak. İlk iki filmin senaryosunu yazan J.K. Rowling, üçüncü filmin senaryosunu yazacak. Ancak bu kez Rowling’e Steven Kloves eşlik edecek. Rowling, Harry Potter filmlerinin senaristi Oscar adayı senarist Kloves ile üçüncü filmin senaryosunu yazacak.

Fantastic Beasts and Where to Find Them 3, bu değişikliklerden sonra nasıl şekillendirilecek merak ediyoruz, 12 Kasım 2021’de vizyona girecek.

Kaynak: