Robert Pattinson’ın başrolünde oynadığı ve Matt Reeves imzalı Batman’in setinden…

Robert Pattinson’ın başrolünde oynadığı ve Matt Reeves imzalı Batman’in setinden yeni görüntüler yayınlandı.

Cloverfield, Let Me In,War for the Planet of the Apes gibi beğenilen filmler yapan Matt Reeves’in yazıp yönettiği Batman’inçekimlerinin başlamasıyla filmin ilk görüntüleri ortaya çıkmaya başladı. Matt Reeves son zamanlarda bir Batman kostümü Robert Pattinsonilk video paylaştı sonra, yeni görüntüler filmin setinden bugün ortaya çıktı.

Yeni Batman kostümü setten sızdırılan bu görüntülerde açıkça görülüyor. Bu sızdırılmış görüntülerde Batman kostümünün yakın zamanda yayınlanan videodan farklı görünmesi, filmin karakterin gelişimiyle birlikte değişeceğini gösteriyor. Batman’in ise kedi kadın olduğu tahmin ediliyor. Ancak, onun kask bağlı olduğundan, görüntüdeki kişi Zoë Kravitz veya bir dublör olup olmadığı belirsizdir.

Robert Pattinson’ın oynadığı Batman, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

Robert Pattinson’ın başrolünde oynadığı Batman, etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Filmde, Catwoman Zoë Kravitzoynar , Paul Dano,başka bir ikonik kötü adam, Penguen, Colin Farrell,Komiser Gordon, Alfred Andy Serkisve John Turturro, Batman çizgi roman en önemli kötü adamlarından biridir. Genç aktris Jayme Lawson, kim sadece Peter Sarsgaard ve Juliard mezun oldu , aynı zamanda çizgi roman dahil değildir hayata yeni karakterler getirecek. Ancak, bu ifadenin yanlış yönlendirilmesi gerektiğine dair teoriler olduğunu ve Peter Sarsgaard’ın Iki Yüz olarak da bilinen Harvey Dent ve Jayme Lawson’ı sonunda Batgirl’e dönüşen Barbara Gordon’a hayat vereceklerine dair teoriler olduğunu belirtmekte yarar vardır.

Matt Reeves’in sözleriarasında “kara Batman hikaye anlatımı” ve Batman çizgi romanlarında önemli bir yere sahip olan birçok karakter yer alacak. Önemli oyuncular ile bu karakterleri onun anlayış Matt Reeves zaten devam filmleri için zemin hazırladı göstermektedir. Reeves’in Batman’le yeni bir üçleme başlatmak istediği söylentileri de bu olasılığı güçlendiriyor. Çok katmanlı, yaşayan Gotham’ı yaratmak isteyen Matt Reeves’in Penguen ve Kedi Kadın gibi önemli karakterleri izleyicilere tanıtması ve devam filmlerinde daha derinlemesine incelemesi bekleniyor. Öte yandan, son zamanlarda ortaya DC Films de bu karakterler için spin-off filmler yapabilirsiniz gösterir.

Matt Reeves’in imzası yla çekilen en heyecan verici süper kahraman filmlerinden biri olan Batman, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.