Samuel L. Jackson, Chris Rock’ın yönettiği Saw remake’inde başrol de…

Samuel L. Jackson, Chris Rock’ın yönettiği Saw remake’inde başrol de oynayacak. Max Minghella ve Marisol Nichols olarak Samuel L. Jackson eşlik edecek Saw remake, 23 Ekim 2020 tarihinde piyasaya sürülecek.

Geçen ay, film lobisinde bomba gibi bir etki oldu,“Artık yok!”

Chris Rockyeni Testere filmi, 2, orijinal serisi3 üretecek. ve 4. Darren Lynn Bousman, dizinin işkenceye dönüşmesinin mimarlarından biri. Jigsaw’un senaristleri Pete Goldfinger ve Josh Stolberg senaryoyu Chris Rock ile birlikte yazacaklar. Henüz yeni bir Testere filminin çekilecek leri sindiremese de filmin oyuncu kadrosunda yer alacak isimler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Chris Rock’ın Yeni Testere Filmi Yapımı

Variety’ye göre, en son Spider-Man: Far from Home’da izlediğimiz usta aktör Samuel L. Jackson,Saw’ın yeniden ç’inde başrol de oynayacak. The Handmaid’s Tale’de başarılı bir performans gösteren Max Minghella ve The Handmaid’s Tale’deki performansıyla tanınan Marisol Nichols ve The Handmaid’s Tale’deki performansıyla tanınan Marisol Nichols ve The Handmaid’s Tale filmindeki performansıyla tanınan Marisol Nichols,filmde Samuel L. Jackson ile birlikte rol almıştır. Aynı zamanda, Chris Rock yeni Testere filminde aktör olarak görünecektir. Filmde, Chris Rock korkunç suçlar bir dizi araştıran bir dedektif canlandıracak. Samuel L. Jackson, Chris Rock tarafından canlandırılan karakterin babasını hayata geçirdi. Max Minghella, dedektifin iş arkadaşı; Marisol Nichols dedektiflerin patronu Angie Garza’yı oynayacak.

İlk Testere filminden beri serinin büyük bir hayranı olan Chris Rock, lionsgate başkanı Joe Drake ile temasa geçarak yeni Testere filmi hakkındaki görüşlerini ifade etti; Joe Drake, Chris Rock’ın Jigsaw’a getirdiği yeni bakış açısını sevdi ve ona bu yeni filmi yapmak için gereken tüm desteği verdi. Drake, jigsaw’Un karakterine hürmet lerini sunan bu filmin, yeni eklenen oyuncularla birlikte dizinin hayranlarını memnun edeceğini söylüyor. Chris Rock’ın diziye getirdiği bakış açısını dört gözle bekliyoruz. Bu aşamada yapboz karakterinin nasıl canolacağını tahmin etmek kolay değil. Ancak açıklamalar, orijinal seriden çok daha farklı bir film göreceğimizin sinyalini verdi. Seyircinin gerildiği bir film yerine, korku-komedi türlerini harmanlayan bir film izleyebiliriz. Bu soruların cevabını 23 Ekim 2020’de vizyonumuzda bulacağız.