Brian J. Smith, daha önce Sense8 Lana Wachowski ile çalıştı,…

Brian J. Smith, daha önce Sense8 Lana Wachowski ile çalıştı, Matrix 4, son zamanlarda çekildi rol aldı.

Lana Wachowski’ninyazıp yönettiği ve Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’unNeo ve Trinity rolleriyle geri dönecek olan Matrix 4’ünçekimleri geçtiğimiz günlerde San Francisco’da başladı. Oyuncular büyük ölçüde filme geçiş ile şekillenmiş olsa da, yeni isimler döküm dahil olmaya devam ediyor. Brian J. Smith, merakla beklenen Matrix 4’ün oyuncu kadrosunda yer alan son isimdi.

Brian J. Smith, Wachowskis imzası Sense8 serisi ile dikkat çekti, son film Treadstone, Bourne serisinin spin-offortaya çıktı. Yeni Matrix’teki Brian J. Smith’in yanı sıra Sense8’den Toby Onwumere, Max Riemelt ve Eréndira Ibarra da başrolde olacak.

Yeni Matrix filmindöküm Neil Patrick Harris, Yahya Abdul-Mateen II olarak bilinen, Barney Stinson How I Met Your Mother , serinin 2. ve 3. Jada Pinkett Smith, Niobe, Jessica Henwick,Iron Fist, Priyanka Chopra, en iyi Quantico ve Baywatch gibi yapımları için bilinen giriş yaptı ve Jonathan Groff, Mindhunter rolüyle adını yaptı.

Hevesle Beklenen Matrix 4 21 Mayıs 2021 tarihinde çıkacak

Dizinin ikinci ve üçüncü filminde Merovingian’a hayat veren Lambert Wilson, geçtiğimiz günlerde Matrix 4’te rol alabileceğini söyledi. Orijinal üçlemede Ajan Smith’e hayat veren Hugo Weaving, yakın zamanda yeni Matrix filminde rol alamayacağını çünkü başka bir projeye denk geldiğini söyledi.

Lana Wachowski’nin Cloud Atlas’ın yazarı David Mitchell ve Aleksander Hemon tarafından yazılan yeni Matrix filminin konusu gizli olsa da, hikayeyle ilgili bazı iddialar birçok kaynak tarafından destekleniyor. Bu iddialara göre filmde genç bir Morpheus yer alacak ve Yahya Abdul-Mateen II karakterin genç durumuna hayat verecek. Jessica Henwick, diğer taraftan, Neo benzer çok önemli bir karakter hayat vermek olduğu söyleniyor. Bekleyip bu iddiaların gerçeği yansıtıp yansıtmadığını göreceğiz.

Hazırlık aşamasındaki en heyecan verici filmlerden biri olan Matrix 4,21 Mayıs 2021’de vizyona girecek.