Kariyeri Call Me by Your Name ve Lady Bird gibi…

Kariyeri Call Me by Your Name ve Lady Bird gibi filmlerle yükselişe geçen Timothée Chalamet, Safdie Kardeşler’in yeni filmi Uncut Gems’ten ve filmin başrol oyuncusu Adam Sandler’ı övgüyle dile getirdi.

Josh ve Benny Safdie, aka Safdie Brothers, Heaven Knows What ve Robert Pattinson, New York sokaklarında yaşayan bir uyuşturucu bağımlısı gerçek hayat hikayesi uyarlanmıştır performansıiçin olumlu eleştiriler aldı , bu yıl kendi adını yapıyor gibi görünüyor. New York’ta geçen film, zengin ve ünlü ünlülere satan bir kuyumcu olan Howard Ratner’ın hikayesini anlatıyor. A24’ün dağıtımcısı Martin Scorsese’ninyapımcılığını üstlendiği filmin başrollerinde, kariyerini komedi filmleriyle şekillendiren Adam Sandler yer alıyor.

Geçen ay Toronto Film Festivali’nde prömiyeri yapılan ve festivalden olumlu eleştiriler alan Kesilmemiş Taşlar, izleyen herkesi derinden etkilemiş gibi görünüyor. Film hakkında olumlu düşüncelere sahip bir diğer isim de Call Me by Your Name, Lady Bird, Beautiful Boy, sinema dünyasının yükselen aktörlerinden biri.

Timothée Chalamet: “Adam Sandler Uncet Gems’de harika bir performans sergiledi.”

Film hakkında açıklamalarda bulunan Timothée Chalamet, Uncut Gems’in Safdie Kardeşler’in filmografisindeki en iyi film olduğunu söyledi. “Safdie Kardeşler, New York vizyonunun uyumve samimiyetini tam olarak açıkladılar, “diye film hakkında açıkladı.

Başarılı oyuncu, meslektaşı Adam Sandler’ın performansını yerine oturtamadı. Adam Sandler, Adam Sandler hakkında şunları söyledi: “Adam Sandler bu filmde büyük bir performans sergiledi çünkü Paul Thomas Anderson’ın Punch Drunk Love’daki pasif karakterinin tam tersi bir karakter hayata geçirdi.” Ancak, Chalamet lakeith stanfield(resimde) ürkütücü mükemmel olduğunu söyledi. Safdie Kardeşler’in Eric Bogosian, The Weeknd ve Kevin Garnett’ınbir araya gelebileceği ilginç bir oyuncu kadrosu yarattığının altını çizdi.

Yönetmenleriyle ilgi çekici olan film 13 Aralık’ta ABD’de gösterime girecek. Filmin ülkemizde gösterime girdiği tarih henüz netlik kazanmadı. Sinemada film izlemek için gün sayma; eğer filmden yayımlanan ilginç römork izleyebilirsiniz.

Kaynak: